III edycja Konkursu wiedzy o Inżynierii Materiałowej

W imieniu Władz Wydziału Inżynierii Materiałowej oraz Studenckiego Koła Naukowego „MATER-TECH” zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Konkursu wiedzy o Inżynierii Materiałowej. Jak co roku odbędzie sie on w ramach  Międzynarodowej Sesji Studenckiej, organizowanej na Wydziale Inżynierii Materiałowej w ramach obchodów Dnia Hutnika w dniu 28.05.2020. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich na terenie całego kraju. Udział w konkursie umożliwia uczestnikom zapoznanie się z kierunkiem Inżynieria Materiałowa, prowadzonym na Wydziale Inżynierii Materiałowej, poznanie bazy laboratoryjnej, przeprowadzenie pierwszego eksperymentu naukowego od podstaw, a także publikację jego wyników w ramach XXII Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej „Materiały i Technologie XXI wieku”. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

Szczegóły na stronie: Konkurs III edycja 2020