Nowy termin III Konkursu wiedzy o Inżynierii Materiałowej

Szanowni Państwo,

W związku z panującą epidemią podjęliśmy decyzję o wyznaczeniu nowego terminu III edycji Konkursu wiedzy o Inżynierii Materiałowej na 11 grudnia 2020 roku. Liczymy, że w tym terminie uda nam się bezpiecznie spotkać w budynku Wydziału Inżynierii Materiałowej w Katowicach i wspólnie dyskutować o Inżynierii Materiałowej. Z uwagi na zmianę daty konkursu w tegorocznej edycji dopuszcza się udział absolwentów, którzy edukację w szkole średniej zakończyli w roku 2019/2020 i przygotowali prace konkursowe.

W związku ze zmianą terminu informujemy, że wydłużamy okres nadsyłania referatów do 10 listopada 2020. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Zależy nam na tym, aby wzorem lat poprzednich spotkać się i w tradycyjny sposób podyskutować o Inżynierii Materiałowej. Jednakże w przypadku braku możliwości zorganizowania II etapu konkursu w trybie stacjonarnym na Wydziale Inżynierii Materiałowej, zostanie on zorganizowany w trybie on-line.  O wszystkich decyzjach organizacyjnych będziemy Państwa na bieżąco informować.

Więcej informacji na stronie Konkurs 2020

Z serdecznymi pozdrowieniami,